Özkan TAN

Pide’s One Factory Marka-Mekan

Markamız promosyon odaklı ilk pide restoran markası zinciridir tarsımı Amerika hazırlanmıştır.yöresel lezzetlerle menü çeşitliliği zenginleştirilmiştir.Pide sektöründeki alışagelmiş sistemin modernize edilmiş tasarımıdır.

Değerli marka yatırımcılarımız Amerika-Atlanta tasarımı hazırlandı modernize çizgide dizayn verildi marka yatırımcılarımızın çok uygun şartlarda yatırım yapabilmesi için ulusal firmalar ile sponsorluk lobisini oluşturuyoruz hedefimiz marka-mekan yatırımında yatırımcımıza %50 sponsor desteği verebilmektir.

Kosgep markamıza hibe-kredi desteği sağlıyor.

Migros firması ile olumlu görüşmeler içerisindeyiz 2m-3m-5m migroslarda marka-mekan zinciri oluşturacağız.

Ted bankası marka tasarımını olumlu not vererek İstanbul yatırım merkezine kabul etti ve 1 yatırımcı için görüşmeler yapılıyor İstanbul için belirlenen marka-mekan sayısı 75 noktadır.

Sponsor ulusal firma görüşmelerimiz pınar,şütaş,şahin,banvit,keskinoğlu,pepsi,polonez,
Türk Telekom,mng kargo,vodafone,htcone,tefal,Akbank,yapıkredi,garanti,teb, gibi ulusal firmalar ile sponsorluk lobisini oluşturuyoruz.

MARKA TASARIM VİZYON

Değerli marka yatırımcılarımız marka-mekanlarda son sistem yazarkasalar ile servis vereceğiz kaslarımız barkot okuma sistemli ve dokunmatik ekranlı olacak marka müşterimize iç serviste e-menü tablet sistemi ile görsel açıdan zengin seçenekler ile servis vereceğiz ve marka yatırımcımıza personel sayısı ile avantaj getirecek ve 7 dakikalık servis hızı avantajı verecek bir sistem ve çok daha fazla detaylarda avantaj sağlayacak bir sistem ile servis verilecek.

Marka-mekan iç tasarımları modern bir çizgide olacak ve teb bankası atm cihazları bulunacak.

Marka tasarımında % 100 power paket servis sistemi sahip olup açıldığı tüm kent ve noktalarda servis verecek.

FRANCHİSİNG DETAYLARI

Ana firma olarak şube açar
Franchising modeli ile bayilik verir
Joint venture (ortak girişim) modeli ile iş ortaklığı yapar
Ana firma olarak yatırımcımıza promosyon verip 15.000$ marka katılım payı belirledik ve bu miktarı imza aşamasında 7.500$ peşin diğer 7.500$ rakamı ise 6 ay (1250$) belirledik. (Teb bankası marka katılım payını 35.000$ olarak belirlemiştir.)
Marka yatırımcımız yatırım yaptığı kent ve noktada tek yatırımcı olacak 2 ve 3 noktalara yatırım yapacağında marka katılım payı ödemeyecek ve sponsor desteği alacak.

Marka yatırımcımıza ana firma olarak 5.000tl. reklam desteği vereceğiz.

Marka yatırımcımıza tüm işletme desteğini ana firma olarak vereceğiz.

Marka yatırımcılarımız maxsimum sponsor desteği alacaklar.

Marka yatırımcılarımız ve markamızın hızlı gelişmesi için sponsorluk lobisine çok büyük önem veriyoruz.

İLETİŞİM CEO Ahmet ZENGİN

0 555 809 72 70

Web sayfası:www.pidesonefactory.com

Leave a Reply


* iş fikirleri .          * çiğ köfte bayilik verenler .         * bayilik veren firmalar .          * başarı hikayeleri .