Özkan TAN

Buz Gibi Bir Girişim

Yaz aylarında yoğun talep gören buzlu-aromalı içecekler, tatil köylerinde, otellerde, havuz kenarlarında oldukça yoğun talep görüyor. Buzlu görüntüsü, özel ambalajı ve yoğun tadıyla tüketicilere serin bir seçenek sunan bu ürünlerin satışını da yapabilirsiniz. Alacağınız bir makine ile bu işin yatırımını yapmanız çok kolay. İzmir merkezli Meykar Gıda, satışını yaptığı meşrubat makineleriyle bu konuda yatırımcılara güzel bir fırsat sunuyor. Bu içecek makinelerini farklı mekanlara koyabilir, işinizi bu sayede meşrubat satışı ile çeşitlendirebilirsiniz. Ürünlerin hazırlanması sadece bir dakika alıyor; üstelik şirket, makine alanlara özel logolu bardak ve pipetleri de ücretsiz olarak veriyor.

Kârlı bir yatırım
“Buzlaş” makinelerinin modelleri birbirinden oldukça farklı. Değişik kullanım yerlerine göre tasarlanmış beş farklı model bulunuyor. Fiyatlar ise KDV hariç 1.150 ile 3.250 Euro arasında değişiyor. İçeceklerde kullanılan meyve şurupları da şirketten temin edilebiliyor. Bir ölçek şurup üzerine 5 ölçek su ilave edilmesiyle, içecek makineye konulmak için hazır hale geliyor. Böylece 5 litrelik baz şuruptan toplam 30 litrelik meşrubat elde ediliyor, ki bu da 132 bardak ürün anlamına geliyor.
Şirketin Türkiye genelinde yaklaşık 20 bayisi bulunuyor. Bayi sayısını sürekli genişletmekte olan Buzlaş, gelen tüm bayilik tekliflerini değerlendiriyor.
Detaylı Bilgi İçin: (0232) 376 64 92 , www.buzlas.com
Kaynak : Ekonomist

4 Comments

Leave a Reply


* iş fikirleri .          * çiğ köfte bayilik verenler .         * bayilik veren firmalar .          * başarı hikayeleri .