Özkan TAN

“Bir Adam ve Bir Bebek” Blogundan Dergiye Uzanan Bir Hikaye………

4J

“Detaylı ultrasonun yapılması ile başlayan alışveriş serüveni. Ufacık tulumlar, çoraplar….Evet baba oluyorum….

Son ayları sorunlu geçen hamileliğimiz, hamileliğin son 1,5 ayını hastanede geçirmemiz ve 34 haftalık 2240 gr olarak kucağımıza aldığımız küçük mucizemiz Nazlı’mız. Bu süreçte çok okudum bir çok konu araştırdım, baktım ki etrafta herşey annelere, babalara o kadar az şey varki. Ve biradambirbebek.com ‘u açmaya karar verdim.

Bu bir blog, internet camiasındaki ilk ve tek bir baba tarafından açılmış blog değil ancak bir günlükten ziyade çok fazla doğru bilgi de içermesine çalıştığım bir blog. İstiyorum ki bu babalar için bir rehber olsun. Hislerimizi ve bilgilerimizi paylaşalım. Her şey anneler için etrafta, burası sadece babalar için. Dedik ya burası baba blog…

Cesur Doruk –Blogger  ”

Cesur Doruk en temel özelliği ile bir baba, kızını ultrasonda gördüğü anda başlayan yolculukta kızlarının erken gelmek istemesi ile hastanede geçirdikleri bir ay ve erken doğan bir bebeğin zorlu büyüme sürecinde bir baba olarak hissettiklerini diğer babalarla paylaşabilmek için blogu  “bir adam bir bebek” de yazmaya başlamış.

2010 Blog Ödüllerinde 1 ödül arkasından 2011 Altın Örümcek Web Ödüllerinde “Bir adam ve bir bebek“ ile 2 ödül daha almış….

Zamanla kafasında bir dergi çıkartmak fikri oluşmuş ve 2010 yılı Ekim ayında “Bir Adam Bir Bebek” e-dergiyi hayata geçirmiş. İlk kapsamlı online yayınlanan Baba-Bebek dergisi olan “Bir adam bir bebek Dergi” 14 sayıda toplamda yaklaşık 150.000 adete ulaşmış, onlarca röportaj yapmış yüzlerce konuya değinilmiş…

Dergi bir süre dinlendikten sonra yeni bir isim , farklı bir tasarım ve yeni yazarlarlarla tekrar yayın hayatına başlıyor.  Artık ismi “Family Hug”.

Family Hug tüm aileyi kapsayan bir dergi. İçinde hem bebeğiniz ve çocuğunuz için, hem de kendiniz ve eşiniz için bir şeyler bulabileceksiniz.

İşte tüm bu yenilikler ile Family Hug ilk sayısı ile sizlerle…

Tags:

Leave a Reply


* iş fikirleri .          * çiğ köfte bayilik verenler .         * bayilik veren firmalar .          * başarı hikayeleri .